Texas Instruments
型号:
SN65LVDM1677DGG
封装:
64-TSSOP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC TXRX HALF 16/16 64TSSOP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
13.7655
10
12.6521
25
12.12732
100
10.685315
250
10.16082
500
9.505301
1000
8.718654
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Half |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | 200Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 64-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDM1677 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 64-TSSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 16/16 |