Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.705
10
3.3269
25
3.14564
100
2.72612
250
2.586356
500
2.320717
1000
1.957228
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Receiver |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | RS422, RS423, RS485 |
| Data Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Base Product Number | 65LBC175 |
| Receiver Hysteresis | 45 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 0/4 |