Texas Instruments
型号:
SN65HVD22P
封装:
8-PDIP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8DIP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
6.118
10
5.49575
25
5.19498
100
4.50243
250
4.27158
500
3.83287
1000
3.232536
2500
3.070913
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Half |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Data Rate | 500kbps |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Base Product Number | 65HVD22 |
| Receiver Hysteresis | 130 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |