Texas Instruments
型号:
SN65HVD1476DGSR
封装:
10-VSSOP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10VSSOP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.4625
10
4.9096
25
4.6417
100
4.022775
250
3.816454
500
3.424484
1000
2.888124
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Data Rate | 50Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65HVD1476 |
| Receiver Hysteresis | 70 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | 10-VSSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |