Texas Instruments
型号:
SN65ALS176DR
封装:
8-SOIC
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.4795
10
2.2306
25
2.10444
100
1.79303
250
1.683552
500
1.473108
1000
1.220579
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Half |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Data Rate | 35Mbd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Base Product Number | 65ALS176 |
| Receiver Hysteresis | 60 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |