ANBON SEMICONDUCTOR (INT'L) LIMITED
型号:
SMBJ12CA
封装:
SMB/DO-214AA
批次:
-
数据手册:
-
描述:
600W SURFACE MOUNT TRANSIENT VOL
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.38
10
0.31255
100
0.16568
500
0.108984
1000
0.07411
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | ANBON SEMICONDUCTOR (INT'L) LIMITED |
| Type | Zener |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | DO-214AA, SMB |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 600W |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Power Line Protection | No |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Supplier Device Package | SMB/DO-214AA |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Voltage - Breakdown (Min) | 13.3V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 19.9V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 12V |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 30.2A |