Stackpole Electronics Inc
型号:
SM2615JT82L0
封装:
2615
批次:
-
描述:
RES 0.082 OHM 5% 1W 2615
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.3015
10
1.15425
25
1.06096
50
0.96786
100
0.837615
250
0.707332
500
0.59565
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Series | SM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Tolerance | ±5% |
| Resistance | 82 mOhms |
| Composition | Wirewound |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | 2615 J-Lead |
| Product Status | Obsolete |
| Size / Dimension | 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.155" (3.94mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 275°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | 2615 |
| Temperature Coefficient | ±75ppm/°C |