Skyworks Solutions Inc.
型号:
SI5332C-D-GM1
封装:
32-QFN (5x5)
批次:
-
描述:
IC CLOCK GENERATOR 32QFN
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
14.383
10
13.21545
25
12.66806
80
11.16155
230
10.61377
490
9.92901
980
9.69
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| PLL | Yes |
| Type | Clock Generator |
| Input | LVCMOS, Crystal |
| Output | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Series | MultiSynth™ |
| Package | Tray |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 333.33MHz |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.63V |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | SI5332 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 2:6 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |