Skyworks Solutions Inc.
型号:
SI5326C-C-GMR
封装:
36-QFN (6x6)
批次:
-
描述:
IC CLOCK MULTIPLIER 36QFN
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
39.1875
10
36.5598
25
35.02764
100
31.74368
250
30.9795
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| PLL | Yes |
| Type | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Input | LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Output | CML, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Series | DSPLL® |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 36-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 346MHz |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.63V |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | SI5326 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 3:2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 36-QFN (6x6) |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |