SH32B684K101CT
Walsin Technology Corporation
型号:
SH32B684K101CT
描述:
CAP CER 0.68UF 100V X7R 1210
Ratings -
Features Soft Termination
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 0.68 µF
Applications Boardflex Sensitive
Product Status Active
Thickness (Max) 0.087" (2.20mm)
Voltage - Rated 100V
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C