SH32B474K251CT
Walsin Technology Corporation
型号:
SH32B474K251CT
描述:
CAP CER 0.47UF 250V X7R 1210
Ratings -
Features High Voltage, Soft Termination
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 0.47 µF
Applications SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Product Status Active
Thickness (Max) 0.118" (3.00mm)
Voltage - Rated 250V
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C