SH32B104K501CT
Walsin Technology Corporation
型号:
SH32B104K501CT
描述:
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1210
Ratings -
Features High Voltage, Soft Termination
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 0.1 µF
Applications SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Product Status Active
Thickness (Max) 0.087" (2.20mm)
Voltage - Rated 500V
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C