SH31B222K631CT
Walsin Technology Corporation
型号:
SH31B222K631CT
描述:
CAP CER 2200PF 630V X7R 1206
用户指南
Mfr Walsin Technology Corporation
Series SH
Package Tape & Reel (TR)
Ratings -
Features High Voltage, Soft Termination
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 2200 pF
Applications SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Failure Rate -
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Product Status Active
Thickness (Max) 0.053" (1.35mm)
Voltage - Rated 630V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C