Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
40.698
18
35.642414
36
34.102093
54
33.001946
90
31.90195
234
30.141838
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Series | SEARAY™ SEAMP |
| Package | Tray |
| Features | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector Type | High Density Array, Male |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 10 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.181" (4.60mm) |
| Base Product Number | SEAMP-40 |
| Number of Positions | 400 |
| Mated Stacking Heights | 7mm, 8mm, 8.5mm |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |