Samtec Inc.
型号:
SEAM-40-06.5-L-10-2-A-K-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HD ARRAY PLUG 400P SMD GOLD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
39.615
10
34.694
25
33.1949
50
32.12406
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Series | SEARAY™ SEAM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | High Density Array, Male |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 10 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.360" (9.14mm) |
| Base Product Number | SEAM-40 |
| Number of Positions | 400 |
| Mated Stacking Heights | 11.5mm, 12.5mm, 13mm, 14mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |