Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
12.749
10
11.3012
25
10.86648
40
10.431712
105
9.852136
315
8.982839
525
8.403301
945
7.707854
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Series | SEARAY™ SEAFP |
| Package | Tray |
| Features | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector Type | High Density Array, Female |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 4 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.197" (5.00mm) |
| Base Product Number | SEAFP-20 |
| Number of Positions | 80 |
| Mated Stacking Heights | 7mm |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |