onsemi
型号:
SCP51460SN33T1G
品牌:
封装:
SOT-23-3 (TO-236)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
310
0.9215
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| PSRR | - |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Product Status | Active |
| Control Features | - |
| Current - Output | 20mA |
| Protection Features | - |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 100°C (TA) |
| Voltage - Input (Max) | 28V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.4V @ 10mA |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Current - Quiescent (Iq) | 220 µA |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |