onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.7695
10
0.67925
25
0.63802
100
0.483645
250
0.411616
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| PSRR | 68dB (120Hz) |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Product Status | Obsolete |
| Control Features | - |
| Current - Output | 1A |
| Base Product Number | SCD7805 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Input (Max) | 35V |
| Voltage Dropout (Max) | 2V @ 1A (Typ) |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | TO-220 |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |