S342N150J302LT
Walsin Technology Corporation
型号:
S342N150J302LT
描述:
CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 1808
Features -
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 15 pF
Product Status Active
Thickness (Max) 0.061" (1.55mm)
Voltage - Rated 250VAC
Size / Dimension 0.177" L x 0.080" W (4.50mm x 2.03mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C