Infineon Technologies
型号:
S28HS512TGABHI010
封装:
24-FBGA (6x8)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC FLSH 512MBIT SPI/OCTAL 24FBGA
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
13.148
10
12.16665
25
12.00154
40
11.850538
80
10.3854
338
9.940144
676
9.875516
1014
9.27409
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | HS-T |
| Package | Tray |
| Technology | FLASH - NOR |
| Memory Size | 512Mbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | FLASH |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-VBGA |
| Product Status | Active |
| Clock Frequency | 200 MHz |
| Memory Interface | SPI - Octal I/O |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 2V |
| Base Product Number | S28HS512 |
| Memory Organization | 64M x 8 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 24-FBGA (6x8) |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |