Infineon Technologies
型号:
S25HS01GTFABHI030
封装:
24-FBGA (8x8)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC FLASH 1GBIT SPI/QUAD 24BGA
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
17.594
10
16.28585
25
16.06488
40
15.8631
80
14.63
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | Semper™ |
| Package | Tray |
| Technology | FLASH - NOR |
| Memory Size | 1Gbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | FLASH |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-VBGA |
| Product Status | Active |
| Clock Frequency | 166 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O, QPI |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 2V |
| Base Product Number | S25HS01 |
| Memory Organization | 128M x 8 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 24-FBGA (8x8) |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |