S243N820J302LT
Walsin Technology Corporation
型号:
S243N820J302LT
描述:
CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 1812
用户指南
Mfr Walsin Technology Corporation
Series S2
Package Tape & Reel (TR)
Ratings X1, Y2
Features -
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 82 pF
Applications Safety
Failure Rate -
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Product Status Active
Thickness (Max) 0.053" (1.35mm)
Voltage - Rated 250VAC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C