Recom Power
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
12.8345
5
12.7414
10
12.64355
25
12.4488
50
12.05968
100
10.8927
250
10.698178
500
10.503675
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Recom Power |
| Type | Isolated Module |
| Series | ECONOLINE RY (1W) |
| Package | Tube |
| Features | SCP |
| Efficiency | 58% |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Power (Watts) | 1 W |
| Package / Case | 7-SIP Module, 5 Leads |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm) |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Output 2 | -5V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Base Product Number | RY-2405 |
| Voltage - Isolation | 1 kV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Voltage - Input (Max) | 26.4V |
| Voltage - Input (Min) | 21.6V |
| Current - Output (Max) | 100mA, 100mA |