KEMET
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
69.312
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | KEMET |
| Series | RG |
| Current | 8 A |
| Package | Box |
| Inductance | - |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | TUV |
| Termination Style | Quick Connect, Threaded Post (M8) |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Voltage - Rated DC | 250V |
| Frequency - Operating | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |