RF21N2R7A251CT
Walsin Technology Corporation
型号:
RF21N2R7A251CT
描述:
CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 0805
Features High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Tolerance ±0.05pF
Lead Style -
Capacitance 2.7 pF
Product Status Active
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Voltage - Rated 250V
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C