RF18N0R7B500CT
Walsin Technology Corporation
型号:
RF18N0R7B500CT
描述:
CAP CER 0.7PF 50V C0G/NP0 0603
Features High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Tolerance ±0.1pF
Lead Style -
Capacitance 0.7 pF
Product Status Active
Thickness (Max) 0.034" (0.87mm)
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C