RF15N180F500CT
Walsin Technology Corporation
型号:
RF15N180F500CT
描述:
CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0402
购买数量:
库存 : 20000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
请发送询价,我们将立即回复。
Features High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Tolerance ±1%
Lead Style -
Capacitance 18 pF
Product Status Active
Thickness (Max) 0.022" (0.55mm)
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C