RF15N0R9B201CT
Walsin Technology Corporation
型号:
RF15N0R9B201CT
描述:
CAP CER 0.9PF 200V C0G/NP0 0402
Features High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Tolerance ±0.1pF
Lead Style -
Capacitance 0.9 pF
Product Status Active
Thickness (Max) 0.022" (0.55mm)
Voltage - Rated 200V
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C