RF03N330F100CT
Walsin Technology Corporation
型号:
RF03N330F100CT
描述:
CAP CER 33PF 10V C0G/NP0 0201
Features High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Tolerance ±1%
Lead Style -
Capacitance 33 pF
Product Status Active
Thickness (Max) 0.013" (0.33mm)
Voltage - Rated 10V
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C