RF03N200J500CT
Walsin Technology Corporation
型号:
RF03N200J500CT
描述:
CAP CER 20PF 50V C0G/NP0 0201
Features High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 20 pF
Product Status Active
Thickness (Max) 0.013" (0.33mm)
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C