REM15-2412SW
Recom Power
型号:
REM15-2412SW
品牌:
Recom Power
描述:
DC DC CONVERTER 12V 15W
购买数量:
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Mfr Recom Power
Type Isolated Module
Series MEDLINE REM15-W (15W)
Package Tube
Features OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Efficiency 88.5%
Applications ITE (Commercial), Medical
Mounting Type Through Hole
Power (Watts) 15 W
Package / Case 6-DIP Module, 5 Leads
Product Status Active
Size / Dimension 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm)
Number of Outputs 1
Voltage - Output 1 12V
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Base Product Number REM15-2412
Voltage - Isolation 5 kV
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (With Derating)
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Input (Min) 9V
Current - Output (Max) 1.25A