Recom Power
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
19.646
5
19.494
10
19.3439
25
19.04142
50
18.13455
100
16.62329
250
16.321076
500
16.1196
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Recom Power |
| Type | Isolated Module |
| Series | ECONOLINE REC3-DR (3W) |
| Package | Tube |
| Features | SCP |
| Efficiency | 75% |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Power (Watts) | 3 W |
| Package / Case | 24-DIP Module, 12 Leads |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Output 2 | -12V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Base Product Number | REC3-0512 |
| Voltage - Isolation | 1 kV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Voltage - Input (Max) | 5.75V |
| Voltage - Input (Min) | 4.25V |
| Current - Output (Max) | 125mA, 125mA |