onsemi
型号:
RD82FS(0)-T1-AY
品牌:
封装:
2-MINIMOLD
批次:
-
数据手册:
-
描述:
RD82FS(0)-T1 - Diodes for Consta
购买数量:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Tolerance | ±6.1% |
| Power - Max | 1 W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOD-123 |
| Product Status | Obsolete |
| Impedance (Max) (Zzt) | 270 Ohms |
| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Supplier Device Package | 2-MINIMOLD |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 82 V |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 63 V |