Recom Power
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
13.034
5
12.9371
10
12.8383
25
12.64032
50
12.24531
100
11.06028
250
10.862756
500
10.66527
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Recom Power |
| Type | Isolated Module |
| Series | RA3 |
| Package | Tube |
| Features | - |
| Efficiency | 81% |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power (Watts) | 3 W |
| Package / Case | 16-SMD Module, 6 Leads |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | - |
| Standard Number | - |
| Control Features | - |
| Size / Dimension | 0.92" L x 0.59" W x 0.33" H (23.4mm x 15.0mm x 8.5mm) |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Output 1 | 20V |
| Voltage - Output 2 | -5V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 5.2 kV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Max) | 26.4V |
| Voltage - Input (Min) | 21.6V |
| Current - Output (Max) | 75mA, 300mA |
| Supplier Device Package | - |