Recom Power
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
32.319
10
29.7711
25
28.06984
50
27.21902
100
25.51795
250
23.391394
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Recom Power |
| Type | Isolated Module |
| Series | R2M (2W) |
| Package | Tube |
| Features | - |
| Efficiency | 81% |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power (Watts) | 2.01 W |
| Package / Case | 7-SMD Module, 6 Leads |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | - |
| Standard Number | - |
| Control Features | - |
| Size / Dimension | 0.52" L x 0.36" W x 0.40" H (13.2mm x 9.1mm x 10.2mm) |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Voltage - Output 2 | -15V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 1.6 kV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (With Derating) |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Current - Output (Max) | 67mA, 67mA |
| Supplier Device Package | - |