Microchip Technology
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mfr | Microchip Technology |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Mounting Type | - |
| Package / Case | - |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | R2160 |
| Supplier Device Package | - |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 200°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.2 V @ 30 A |