Recom Power
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.2275
5
4.1686
10
4.10875
25
3.98772
50
3.86688
100
3.74604
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Recom Power |
| Type | Isolated Module |
| Series | ECONOLINE R1SX (1W) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | - |
| Efficiency | 78% |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SMD Module, 5 Leads |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CB, cURus |
| Control Features | - |
| Size / Dimension | 0.50" L x 0.43" W x 0.23" H (12.8mm x 10.8mm x 5.8mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Base Product Number | R1SX-3.305 |
| Voltage - Isolation | 1 kV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Voltage - Input (Max) | 3.63V |
| Voltage - Input (Min) | 2.97V |
| Current - Output (Max) | 200mA |
| Supplier Device Package | - |