Recom Power
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
13.6705
5
13.5584
10
13.4558
25
13.2487
50
12.83469
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Recom Power |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Series | INNOLINE R-78T-1.0 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | SCP |
| Efficiency | 92% |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power (Watts) | 5 W |
| Package / Case | 5-SMD Module, 3 Leads |
| Product Status | Active |
| Control Features | - |
| Size / Dimension | 0.98" L x 0.91" W x 0.39" H (25.0mm x 23.0mm x 10.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Base Product Number | R-78T5.0 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Max) | 42V |
| Voltage - Input (Min) | 8V |
| Current - Output (Max) | 1A |