Recom Power
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
13.281
5
13.167
10
13.0663
25
12.8649
50
12.46286
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Recom Power |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Series | INNOLINE R-78T-1.0 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | SCP |
| Efficiency | 95% |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power (Watts) | 12 W |
| Package / Case | 3-SMD Module |
| Product Status | Active |
| Control Features | - |
| Size / Dimension | 0.98" L x 0.91" W x 0.39" H (25.0mm x 23.0mm x 10.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Base Product Number | R-78T12 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Max) | 42V |
| Voltage - Input (Min) | 15V |
| Current - Output (Max) | 1A |