Recom Power
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.4985
5
2.4662
10
2.4301
25
2.35904
50
2.28741
100
2.21597
250
2.144492
500
2.001517
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Recom Power |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Series | INNOLINE R-78K-0.5 |
| Package | Tube |
| Features | - |
| Efficiency | 83% |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 3-SIP Module |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | - |
| Standard Number | 62368-1 |
| Control Features | - |
| Size / Dimension | 0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.5mm x 7.6mm x 10.2mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Output 1 | 1.5V |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C (With Derating) |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Supplier Device Package | - |