Recom Power
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
14.706
5
14.5806
10
14.46945
25
14.24658
50
13.80141
100
12.587595
250
12.24322
500
12.020616
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Recom Power |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Series | INNOLINE R-78HB |
| Package | Tube |
| Features | OTP, SCP |
| Efficiency | 88% |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Power (Watts) | 1.65 W |
| Package / Case | 3-SIP Module |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Base Product Number | R-78HB3.3 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Max) | 72V |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Current - Output (Max) | 500mA |