Recom Power
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
15.5325
5
15.4128
10
15.29595
25
15.06016
50
14.58972
100
13.309595
250
12.942458
500
12.707143
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Recom Power |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Series | INNOLINE R-78HB |
| Package | Tube |
| Features | OTP, SCP |
| Efficiency | 94% |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Power (Watts) | 6 W |
| Package / Case | 3-SIP Module |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Base Product Number | R-78HB12 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Max) | 72V |
| Voltage - Input (Min) | 17V |
| Current - Output (Max) | 500mA |