R-78C15-1.0/X9
Recom Power
型号:
R-78C15-1.0/X9
品牌:
Recom Power
描述:
DC DC CONVERTER 15V 15W
购买数量:
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Mfr Recom Power
Type Non-Isolated PoL Module
Series INNOLINE R-78C-1.0
Package Tube
Features -
Efficiency 96%
Applications ITE (Commercial)
Mounting Type Through Hole
Power (Watts) 15 W
Package / Case 3-SIP Module
Product Status Active
Approval Agency EAC
Control Features -
Size / Dimension 0.46" L x 0.33" W x 0.41" H (11.6mm x 8.5mm x 10.4mm)
Number of Outputs 1
Voltage - Output 1 15V
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Base Product Number R-78C15
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Voltage - Input (Max) 42V
Voltage - Input (Min) 18V
Current - Output (Max) 1A