Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
13.1765
10
11.6755
25
11.22596
48
10.777161
96
10.178357
240
9.280274
480
8.681556
960
7.96308
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Q Strip® QTS |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Pick and Place |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.278" (7.06mm) |
| Base Product Number | QTS-025 |
| Number of Positions | 50 |
| Mated Stacking Heights | 8mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |