Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
14.991
48
12.262324
96
11.581194
480
9.878062
960
9.060558
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Series | Q Strip® QTH |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Pick and Place |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.160" (4.06mm) |
| Base Product Number | QTH-060 |
| Number of Positions | 120 |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |