Samtec Inc.
型号:
QTH-040-02-H-D-DP-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
CONN DIFF ARRAY PLG 80P SMD GOLD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
23.446
48
19.012474
96
18.378738
480
16.85775
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Series | Q Strip® QTH |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Differential Pair Array, Male |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.286" (7.26mm) |
| Base Product Number | QTH-040 |
| Number of Positions | 80 |
| Mated Stacking Heights | 8mm |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |