Samtec Inc.
型号:
QTH-020-01-F-D-DP-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN DIFF ARRAY PLG 40P SMD GOLD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
11.78
10
10.4405
25
10.03884
40
9.637275
96
9.101788
288
8.298716
480
7.763324
960
7.12083
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Series | Q Strip® QTH |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Differential Pair Array, Male |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.160" (4.06mm) |
| Base Product Number | QTH-020 |
| Number of Positions | 40 |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |