Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
27.1035
10
23.73575
25
22.70994
40
21.9773
80
21.244736
230
20.072636
440
19.486571
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | Q Strip® QTE |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.954" (24.23mm) |
| Base Product Number | QTE-060 |
| Number of Positions | 120 |
| Mated Stacking Heights | 25mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |