Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
16.4635
10
14.2671
25
13.5223
42
13.326467
84
11.758625
252
10.974761
462
10.739588
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | Q Strip® QTE |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.168" (4.27mm) |
| Base Product Number | QTE-060 |
| Number of Positions | 120 |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |