Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
12.6445
10
11.20715
25
10.77642
64
10.345348
128
9.770598
256
8.908473
448
8.333752
960
7.644042
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | Q Strip® QTE |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.286" (7.26mm) |
| Base Product Number | QTE-040 |
| Number of Positions | 80 |
| Mated Stacking Heights | 8mm |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |